Taklykta Louis XVI-stil

Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TAKLYKTA, Louis XVI-stil, 1800-tal, delivs brännförgylld brons, glas, för tre ljus, höjd 60 cm inkl fäste

Lagning på rosett, glas med kantskador

688512

2019-10-19