Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-10-10
688513
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -86, färglitografi, 105/385, ca 43x35 cm