Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor samt fantasidjur, signerad och daterad K.A. Pehrsson -92, färglitografi, 7/385, ca 57x41 cm

688517

2019-10-10