Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor samt fantasidjur, signerad och daterad K.A. Pehrsson -92, färglitografi, 7/385, ca 57x41 cm
688517
2019-10-10