E. Knudsen stolar
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
E. KNUDSEN, stolar (6 st), modell 48, utan armstöd, för Jensen & Lykkegaard, 1950-talet, teak samt rottingflätade ryggar, sitthöjd ca 44, bredd ca 47 cm
Ena stolens sits lös, smärre torrhet i rottingen på samtliga, ställvis bristningar på rottingen, smärre repor
688527
2019-10-10