E. Knudsen stolar

E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar
E. Knudsen stolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

E. KNUDSEN, stolar (6 st), modell 48, utan armstöd, för Jensen & Lykkegaard, 1950-talet, teak samt rottingflätade ryggar, sitthöjd ca 44, bredd ca 47 cm

Ena stolens sits lös, smärre torrhet i rottingen på samtliga, ställvis bristningar på rottingen, smärre repor

688527

2019-10-10