Phlip von Schantz litografi

Phlip von Schantz litografi
Phlip von Schantz litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med gula lökar", signerad och numrerad v. Schantz -80, 23/190, litografi, motivmått ca 50x75,5 cm

Marginal med pappersfläckar

688530

2019-10-10