Skrivbord Lammhults

Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults
Skrivbord Lammhults

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, teak, för A-B Lammhults Möbler, 4 lådor i sarg, höjd ca 73, 150x70 cm

Ena benet måste dras åt, fuktfläckar, smärre repor samt avslag

688531

2019-10-10