Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1950-tal, teak, för A-B Lammhults Möbler, 4 lådor i sarg, höjd ca 73, 150x70 cm
Ena benet måste dras åt, fuktfläckar, smärre repor samt avslag
688531
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här