Lampdelar 1900-talets första hälft
Valmis
2019-12-08
688536
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LAMPDELAR, bestående av 2 kupor och stång, 1900-talets första hälft, bärnstensfärgat glas, den stora kupans diameter ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador o nagg