Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPDELAR, bestående av 2 kupor och stång, 1900-talets första hälft, bärnstensfärgat glas, den stora kupans diameter ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador o nagg
688536
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här