Glaskupor omkring 1900

Glaskupor omkring 1900
Glaskupor omkring 1900
Glaskupor omkring 1900
Glaskupor omkring 1900

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASKUPOR, 9 st, till takarmaturer, omkring 1900, delvis slipad dekor, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

688539

2019-12-08