Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVA BAGGE (1871-1964): "Sista solglimten", signerad och daterad Eva Bagge 1908, olja på duk, ca 53x46 cm
Krackeleringar
688542
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här