Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): "Sista solglimten", signerad och daterad Eva Bagge 1908, olja på duk, ca 53x46 cm

Krackeleringar

688542

2019-10-10