Sidobord 1800-tal allmoge

Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge
Sidobord 1800-tal allmoge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDOBORD, allmoge, 1800-talets första hälft, en låda, dragring i metall, brännstämplat PJS, höjd ca 55, 55x60 cm

Slitage, äldre lagning

688545

2019-10-12