Harald Wiberg oljemålning
Valmis
2019-10-10
688547
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HARALD WIBERG (1908-86): "Fälthare, signerad och daterad Harald Wiberg, olja på pannå, ca 34x42 cm