Klubbat för:
720 EUR
400 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKFAT, signerad Kaipiainen, Arabia, 1970-tal, blommor, klockor och insekter, flerfärgad glasyr och keramikpärlor, höjd 25,5 cm, bredd 23,3 cm
688551
2019-11-03