Birger Kaipiainen keramikfat

Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat
Birger Kaipiainen keramikfat

Klubbat för:

720 EUR

400 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIKFAT, signerad Kaipiainen, Arabia, 1970-tal, blommor, klockor och insekter, flerfärgad glasyr och keramikpärlor, höjd 25,5 cm, bredd 23,3 cm

688551

2019-11-03