Klubbat för:
540 EUR
Utropspris
300 EUR
MUST DE CARTIER, TANK ARMBANDSUR, 28 x 20 mm, förgyllt silver, quartz, plexiglas, ursprunglig läderrem och spänne, boett 366001, serienr 26451
Smärre slitage, ej funktionstestad.
688552
2019-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här