Must de Cartier Tank armbandsur

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

300 EUR

MUST DE CARTIER, TANK ARMBANDSUR, 28 x 20 mm, förgyllt silver, quartz, plexiglas, ursprunglig läderrem och spänne, boett 366001, serienr 26451

Smärre slitage, ej funktionstestad.

688552

2019-12-05