Takplafond med prismor

Takplafond med prismor
Takplafond med prismor
Takplafond med prismor
Takplafond med prismor
Takplafond med prismor
Takplafond med prismor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, åtta ljuspunkter, prismor med stomme i mässing, kvadrtatisk, höjd ca 15 cm 50x50 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad

688553

2019-10-10