Lampdelar mm

Lampdelar mm
Lampdelar mm
Lampdelar mm
Lampdelar mm

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPDELAR, 1800-tal, ngn enstaka 1900-tal, bl a ljusarmar, glasskålar, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

688568

2019-12-08