Bordsarmatur empirestil

Bordsarmatur empirestil
Bordsarmatur empirestil
Bordsarmatur empirestil
Bordsarmatur empirestil
Bordsarmatur empirestil
Bordsarmatur empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, metall och mässing, kolonnformat skaft, höjd inkl. lampsockel i porslin 66 cm

Slitage. Ej funktionstestad

688594

2019-10-13