Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARVID KNÖPPEL (1892-1970): Lokatt, signerad, daterad 37, gips, höjd ca 20,5, längd 32 cm
Naggar/skador
688647
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här