Arvid Knöppel lokatt

Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt
Arvid Knöppel lokatt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): Lokatt, signerad, daterad 37, gips, höjd ca 20,5, längd 32 cm

Naggar/skador

688647

2019-10-16