Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1920-tal, vitmålat, 2 skåp med flyttbar hyllinredning, nedertill 2 luckor, höjd ca 140, 163x33 cm, nycklar finns
Senare bemålat, slitage och repor
688648
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här