Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1920-tal, vitmålat, 2 skåp med flyttbar hyllinredning, nedertill 2 luckor, höjd ca 140, 163x33 cm, nycklar finns

Senare bemålat, slitage och repor

688648

2019-10-16