Fernandez Arman färglitografi

Fernandez Arman färglitografi
Fernandez Arman färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): komposition, signerad Arman, nr 45/250, färglitografi, mått ca 56x43 cm

688654

2019-10-12