Vachron & Constantin armbandsur
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VACHERON & CONSTANTIN, armbandsur, 18 k guld, 1900-talets början, innerlock i 18 k, ankargång, mineralglas, vitemaljerad urtavla, boettnr. 199536, verknr. 330626, integrerad länk (ej original), diameter 34 mm, vikt ca 60,5 g, längd 190 mm, etui medföljer
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, ombyggt fickur
688655
2019-10-12