Robert Vernet Bonfort oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT VERNET-BONFORT (1931-2018), Frankrike: "Paysage aux coquelicots", olja på duk, signerad Vernet Bonfort, ca 73x92 cm

688680

2019-10-12