Robert Vernet Bonfort oljemålning
Closed
2019-10-12
688680
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ROBERT VERNET-BONFORT (1931-2018), Frankrike: "Paysage aux coquelicots", olja på duk, signerad Vernet Bonfort, ca 73x92 cm