Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, sannolikt Carl Fagerlund, Orrefors, 1960/70-tal, pressglas samt mässing, diameter ca 50 cm

Mässingsplåt med repor

688683

2019-10-13