Vitemaljerad skål Finel Vakka

Vitemaljerad skål Finel Vakka
Vitemaljerad skål Finel Vakka
Vitemaljerad skål Finel Vakka
Vitemaljerad skål Finel Vakka
Vitemaljerad skål Finel Vakka
Vitemaljerad skål Finel Vakka

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

FINEL SKÅL, "Vakka", vitemaljerad metall, 1960/70-tal, diameter 35,5 cm, höjd 12 cm

Lätt slitage

688694

2019-10-12