Sekretär med skåpdel
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, med skåpdel, 1950/60-tal, teak, övre del med bokhylla samt fyra små lådor, sekretärdel inredd med mindre arkivlåda samt hyllplan, skåpdel inredd med hyllplan, låsbara luckor, höjd ca 161, 120x40 cm
Bruksslitage, repor, avslag, lampa i sekretärdelen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
688704
2019-10-12