Sekretär med skåpdel

Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel
Sekretär med skåpdel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, med skåpdel, 1950/60-tal, teak, övre del med bokhylla samt fyra små lådor, sekretärdel inredd med mindre arkivlåda samt hyllplan, skåpdel inredd med hyllplan, låsbara luckor, höjd ca 161, 120x40 cm

Bruksslitage, repor, avslag, lampa i sekretärdelen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

688704

2019-10-12