Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): motiv med hjortar, signerad och numrerad 4/360 cm, mått ca 45,5x 46
Ej examinerad ur ram
688706
2019-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här