Byrå i furu 1900-tal

Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal
Byrå i furu 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1970-tal, 3 delar, brännmärkt KJW, höjd 169, 47x80 cm

Bruksslitage, märken

688712

2019-10-12