Remmare 15 stycken

Remmare 15 stycken
Remmare 15 stycken
Remmare 15 stycken
Remmare 15 stycken
Remmare 15 stycken
Remmare 15 stycken

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE, 15 st, 8+7, 1900-tal, höjder ca 17,5-19,5 cm

2 glas med minimala nagg

688717

2019-10-12