Hyllsystem Ingolf Bahus
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLSYSTEM, Ingolf Bahus, Gusten Bahus Eftr. A/S, Norge, 1950/60-tal, teak, bestående av 4 moduler, 80x37, 80x30, 10 hyllplan, ca 80x20, 80x30 cm, 4 stag, höjd ca 205 cm
Repor, märken, garanterar ej att alla delar och skruv finns
688718
2019-10-12