Handtag beslag mm

Handtag beslag mm
Handtag beslag mm
Handtag beslag mm
Handtag beslag mm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDTAG, BESLAG, NYCKELSKYLTAR, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

688724

2019-12-14