Lamert Werner gouache

Lamert Werner gouache
Lamert Werner gouache
Lamert Werner gouache
Lamert Werner gouache

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): "Donna Clara", signerad samt daterad Lambert Werner -79, gouache på papper, bildstorlek ca 70x48 cm

688727

2019-10-12