Stolar stockholmsarbete
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, 1800-talets början, genombruten ryggbricka med spjälor, märkta med Stockholms stolmakarämbetes sigill, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade, kompletterade, lagningar
688735
2019-10-16