Karmstol rokoko

Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, vitmålad, lös dyna klädd i svart ylle, sitthöjd ca 44 cm

Utbytta delar, slitage

688737

2019-10-12