Urtavlor urverk mm

Urtavlor urverk mm
Urtavlor urverk mm
Urtavlor urverk mm
Urtavlor urverk mm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URTAVLOR, URVERK, LAMPDELAR, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

688748

2019-11-24