Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, rokoko, 1700-tal, rödmålat, höjd ca 74, 105x66 cm

Lagningar och skador, skiva med dålig passform, senare bemålning

688754

2019-10-12