Pendlar 1900-tal

Pendlar 1900-tal
Pendlar 1900-tal
Pendlar 1900-tal
Pendlar 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENDLAR, främst till bordspendyler, 1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

688755

2019-11-24