Anna Ekenstierna Johansson "Sladd", olja på duk

Anna Ekenstierna Johansson
Anna Ekenstierna Johansson
Anna Ekenstierna Johansson
Anna Ekenstierna Johansson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA EKENSTIERNA JOHANSSON: "Sladd", signerad a tergo samt daterad 2007, olja på duk, mått ca 91,5x135 cm

688758

2019-10-12