Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

8 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): "Kvigorna", signerad a tergo, olja på duk, mått ca 100x100 cm

688778

2019-10-13