Ulf Scherlin nattduksbord
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF SCHERLIN, samtida, "Sängbord 2", sängbord, 1 par, Scherlin, massiv oljad ek, ett hyllplan samt en utskjutbar låda, höjd ca 65 cm, ca 30x40 cm
Skador: Märken och fläckar, i övrigt smärre bruksslitage
688787
2019-10-20