Ulf Scherlin nattduksbord

Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord
Ulf Scherlin nattduksbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF SCHERLIN, samtida, "Sängbord 2", sängbord, 1 par, Scherlin, massiv oljad ek, ett hyllplan samt en utskjutbar låda, höjd ca 65 cm, ca 30x40 cm

Skador: Märken och fläckar, i övrigt smärre bruksslitage

688787

2019-10-20