Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES PORTIN (1889-1980): "Visioner", signerad Charles Portin, olja på duk, 99x74 cm, bok medföljer
688797
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här