John Reed Dickinson akvarell

John Reed Dickinson akvarell
John Reed Dickinson akvarell
John Reed Dickinson akvarell
John Reed Dickinson akvarell
John Reed Dickinson akvarell
John Reed Dickinson akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN REED DICKINSON (1844-1887): Kinesisk präst som kallar till predikan, signerad, akvarell, 48x39 cm, påskrift av konstnären a tergo

688803

2019-10-13