Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Tre pilar", signerad och daterad G. Norrman 1989, kolteckning, mått ca 45x34 cm
Ej examinerad ur ram
688804
2019-10-13