Hans Lindberg

Hans Lindberg
Hans Lindberg
Hans Lindberg
Hans Lindberg
Hans Lindberg
Hans Lindberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): "Vingar i vit morgon", signerad Hans Lindberg, olja på duk, mått ca 81,5x65 cm

688816

2019-10-13