Ebba hammarskiöld

Ebba hammarskiöld
Ebba hammarskiöld
Ebba hammarskiöld
Ebba hammarskiöld
Ebba hammarskiöld
Ebba hammarskiöld

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EBBA HAMMARSKIÖLD(f. 1951): "Jag kommer genom gräset", monogramsignerad samt a tergo daterad -1984, olja på pannå, mått 46x45 cm

688818

2019-10-13