Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

MATGRUPP, bestående av bord med iläggsskivor samt 4 stolar, 1960-tal, Sverige, kvadratiskt bord med rundade hörn, teakfanerad skiva, ben i ek, 2 iläggsskivor (1 med sarg, 1 utan), á 50 cm, höjd ca 73, 100 - 200 x 100 cm, stolar i palisander med sitsar i lejongul plysch, höjd ca 81, sitthöjd 45 cm

688821

2019-10-13