Sven-Olof Ehrén träsnitt

Sven-Olof Ehrén träsnitt
Sven-Olof Ehrén träsnitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv från Brunkebergstorg, signerad Sven Olof Ehren, daterad 81, numrerad 19/35, träsnitt, bildmått ca 33x50 cm

Passepartouten något vågig

688865

2019-10-13